Ponovno je došao i taj dan. Opet se nalazimo u školskim klupama. Učenici su godinu dana stariji, a nadamo se i ozbiljniji. Škola nam još nije obnovljena pa opet idemo u dvoranu u dvije smjene. Jeste li spremni za nove pobjede? Opet nas čeka novo gradivo i bezbroj šala na školskom hodniku tijekom odmora. Dobili smo i nove nastavnike iz kemije i hrvatskog, svim nastavnicima želimo da naoštre svoje živce jer je nova godina na početku. Školu su napustili stari osmaši, a sada imamo nove. Do kraja ovog polugodišta MI novinari izvještavat ćemo vas o događajima u školi i općini, te ćemo vas upoznati s novim nastavnicima. Nadamo se da će te pratiti naš rad tijekom godine jer i mi smo se vratili puni energije i spremni na nove novinarske obaveze. Želimo svim učenicima bolje ocjene nego prošle godine, a osmašima poručujemo da se potrude jer su im ocjene važne za upis u srednju školu...

Vaši novinari