preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kada zvono zvoni?

1. sat: 8:00 - 8:40
2. sat: 8:45 - 9:25
veliki odmor
3. sat: 9:45 - 10:25
4. sat: 10:30 - 11:10
5. sat: 11:15 - 11:55
6. sat: 12:00 - 12:40

 

KALENDAR
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Svjetski dan voda

Održiva energija

ČUVAJMO ŠUME

NAGRADE

Vijesti

Izvješće sa školskih i županijskih natjecanja

Sudjelujući na školskim i županijskim natjecanjima u izazovnoj školskoj godini 2020./2021., učenici naše Škole ponovno su dokazali da se upornost i marljivost zaista isplate – čak i na daljinu!


Na županijsku razinu smotre LiDraNo, održanu 16. ožujka na daljinu u Osnovnoj školi „Antun Mihanović“ Slavonski Brod, pozvana je učenica Martina Glavaš.

Školskomu natjecanju iz Informatike, održanomu 3. veljače, pristupili su Antonio Dukanović, Martina Glavaš, Dorian Janković, Luka Mašić i Viktor Vuk. Na županijskome natjecanju, održanomu 3. ožujka u Tehničkoj školi Slavonski Brod, učenik Antonio Dukanović osvojio je 3. mjesto u kategoriji Osnove informatike, a učenik Viktor Vuk 8. mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije.

Školskomu natjecanju iz Kemije, održanomu 4. veljače, pristupili su Viktoria Bonić, Antonio Dukanović, Martina Glavaš, Natali Jelančić, Dario Jugović, Lana Matošević, Marta Mikanović i Laura Vuković.

Školskomu natjecanju iz Fizike, održanomu 8. veljače, pristupili su Dorian Janković i Luka Mašić.

Školskomu natjecanju iz Biologije, održanomu 10. veljače, pristupili su Borna Baković, Maria Bakunić, Renato Bošnjak, Martina Glavaš, Lana Matošević, Marta Mikanović, Dominik Poletto i Laura Vuković.

Školskomu natjecanju iz Engleskoga jezika, održanomu 15. veljače, pristupili su Gabrijel Aleksić, Dorian Janković, Luka Mašić, Mia Matošević i Leonardo Savić.

Školskomu natjecanju iz Matematike, održanomu 17. veljače, pristupila je učenica Katja Došlić.

Školskomu natjecanju iz Geografije, održanomu 22. veljače, pristupili su Gabrijel Aleksić, Martina Glavaš, Natali Jelančić, Ivona Knežević, Katja Knežević, Antea Kostenjak, Petra Kulić, Antonio Lazić, Gabriel Valešić, Viktor Vuk i Laura Vuković. Na županijsko natjecanje, koje će se održati 25. ožujka na daljinu u Osnovnoj školi „Bogoslav Šulek“ Slavonski Brod, pozvana je učenica Martina Glavaš

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima, zahvaljujemo im na predstavljanju naše Škole i želimo im mnogo uspjeha u daljnjemu radu!



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Kristina Slišurić   datum: 23. 3. 2021.

e-Dnevnik


Škola za život


Školska prehrana

PODRUČNE ŠKOLE

Kakvo je vrijeme?

 


Korisni linkovi
Institucije
 • MZOS
 • Carnet
 • Portal Škole
 • HSIN
 • AZOO
 • NCVVO
 • Office 365

Tražilice
 • Google
 • Yahoo
 • AskForKids

Priroda

Časopisi
 • Enter
 • BUG
 • VIDI
 • Meridijani
 • PC CHIP


Anketa
Kad odrastem bit ću:









Posjetite...


webmail

portal za škole

 





preskoči na navigaciju